Hírek

Elérhetőségek

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

AZ ENDREFALVAI KÖZÖS ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL

pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében

igazgatási ügyintéző

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  Hatósági eljárások lefolytatása, így különösen: tényállás tisztázása, adatok rögzítése, ügyfelek tájékoztatása, eljárási végzések meghozatala, helyszíni szemle tartása, az iktatási program és nyilvántartások (pl. ASP IRAT, PTR) készségszintű alkalmazása, az ügyben hozott döntések aláírásra való előkészítése, jogorvoslati eljárás előkészítése, véglegessé válás rögzítése.

Betöltendő állás szakmacsoportja:  önkormányzat

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya:  Közszolgálati jogviszony (Kttv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozott, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:  Endrefalva

Álláshirdető szervezet bemutatása:  A pályázatok benyújtására postai úton vagy személyesen a 3165 Endrefalva, Besztercebánya út 53 címen, vagy az endrefalva.aljegyzo@gmail.com email címen van lehetőség. A pályázattal kapcsolatban érdeklődni lehet dr. Murányi Zoltán aljegyzőnél a 30/225-8539-ed telefonszámon.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  Az állás határozott időre, helyettesítésre szól, 2024. júliusáig. Azonban ezen időpont után lehetőség van határozatlan idejű jogviszonyban történő foglalkoztatásra.

Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  Büntetlen előélet

  Cselekvőképesség

  Magyar állampolgárság

  Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

  4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Egyéb végzettség, Érettségi

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem

Egyéb pályázati előnyök:

  anyakönyvvezetői vizsga megléte

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján

  A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

  3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

  végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje:  2023.10.13. 12:00

A pályázat elbírálásának határideje:  2023.10.13. 14:00

Állás tervezett betöltésének időpontja:  2023.10.09.